fbpx

O mnie


Witam,
Mam na imię Kamil.


Jestem związany ze sportem od najmłodszych i zawsze mówiłem, że prędzej czy później zostanę trenerem – tak też się stało.
Od kilku lat jestem dyplomowanym trenerem personalnym.
Trening jest moją pasją, w związku z tym ciągle pogłębiam swoją wiedzę. Nie będę Państwa zanudzał wymienianiem listy szkoleń, w których brałem udział – proszę zerknąć na grafikę, gdzie umieściłem te najbardziej dla mnie cenne certyfikaty.

Profesjonalny trening personalny
w Rzeszowie


Same szkolenia mi nie wystarczały i postanowiłem podjąć studia na kierunku fizjoterapia na Rzeszowskim Uniwersytecie.
Postanowiłem, że będę fizjo i po kilku latach nim jestem. Wszystko po to, aby zgłębić wiedzę potrzebną do jak najbardziej bezpiecznego i efektywnego prowadzenia treningów.
Piszę w ten sposób, aby uświadomić Państwu, że jak ktoś czegoś mocno chce, to zrealizuje swoje plany. Jeżeli szukacie kogoś, kto Wam pomoże to dobrze trafiliście.
W swojej pracy dużą uwagę zwracam na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń. Osoby, z którymi współpracuję, często wspominają, że się czepiam. Dla mnie to największy komplement, bo świadczy o tym, że poważnie podchodzę do swoich obowiązków, poświęcając 100% uwagi osobie, z którą w chwili obecnej trenuję. Każdy trening jest sumiennie zaplanowany i ukierunkowany pod wcześniej określone cele. Dzięki temu nie wydajecie Państwo swoich pieniędzy na marne.

Znajdziecie mnie w CityFit przy aleji Tadeusza Rejtana 65, zawsze o:


Fitness


Poniedziałek

07:00 - 22:00


Wtorek

07:00 - 22:00


Środa

07:00 - 22:00


Trening


Czwartek

07:00 - 22:00


Piątek

07:00 - 22:00


Sobota

07:00 - 22:00